Vándorkrónikák

Átkozott fészkekben – egy kampány színfalai mögött (1.rész)

Befejező részéhez közeledik a Krónikák.hu nagy vállalkozása, az öt rendezvényen keresztül tartó kalandmodul kampány. Most, hogy lassan égetővé válnak a pontokkal és a történet befejezésével kapcsolatos kérdések úgy éreztük ideje megválaszolni amennyit csak lehet.

A’frad és Amund: Tűzön át az égbe fel

(az V. Vándorkrónikák kalandmodulja 7-8. szintű játékosok számára)

A Nyugati Városállamok határán nagy a készülődés, amikor a Salamboo Kereskedelmi Szövetség és Új-Pyarron seregei összemérni készülnek erejüket. Régi sérelmek és sebek szakadnak fel, miközben a vámpírúr és csatlósai utolsó harcukra készülnek a Kalandozók ellen. Az ötödik nyári tábor kalandmodulja egy korszakot és rengeteg régi történetszálat zár le. Letöltés: 25-KOM-Tűzön át az égbe fel

Nyári tábor időpont!

Többen kérdeztétek már, de eddig nem tudtunk pontos részleteket közölni róla. Az addig is biztos volt, hogy lesz, de most realizálódott. Az V. VándorKrónikák Tábor 2011. augusztus 3-7. napokon lesz, Balatonszárszón és igen, a KAPITÁNY üdülőjében. Az örömhírt eredetileg a hétvégi verseny alkalmából akartuk közölni, de tudjuk, hogy sokaknak szabadságolás és egyéb "világi" okokból fontos, hogy minél hamarabb ismert legyen.

Részletek hamarosan, a Kalandorkrónikák után.

Tábori Nagy Trakta (2. rész)

Líthas,

lassan múló képei a táborunknak nem várt élénkséggel és hevességgel térnek vissza a szemünk elé kurrens toplistás zenével karöltve. Hálás köszönetünk az összeállításokért KETnek, és Komattrének, akik mióta hazatértünk éjt nappallá téve (ami nagy varázslat) azon igyekeztek, hogy méltó módon emlékezhessünk meg az eltelt időről:

Ugyanakkor a vándorok, akik évről évre visszatérnek, hogy új kihívásokat találjanak a rettegett mesélők hordájának tolmácsolásában és még rettegettebb őrült házi kalandmodulírónk agymenései által megérdemlik, hogy külön szóljunk róluk és a hagyományoknak megfelelően, külön fanfárokkal köszöntsük őket:

Dicsőség hát a vándoroknak, dicsőség a vándorokat kísérő sárkánymestereknek és köszönet a táborért György kapitánynak! A reménybeli harmadik részben már szöveges formában fogunk megemlékezni valamelyest a táborról, valamivel később, hogy segítsük az emlékek lassú ülepedését. Az ilyen élményeknek fent kell maradnia. HARR!

üdvözlettel:
Gulandro… Olvass tovább

Scroll to Top